Play Video

Doğadan Gelen Güzellik

GRANİT OCAĞIMIZ

İzgranit olarak 2015 yılından itibaren bu yana Ülkemizin doğal zenginliklerine değer katma hedefi ile KOZAK bölgesinde bulunan corafi işarete sahip Bergama Gri granit ocağımızdan çıkan granit bloklarını kendi fabrikamızda işlemekteyiz. İz Granit yenilikçi ruhu ile teknoloji imkanlarını yakın takip ederek; bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Bergama Gri granit ocağımızdan çıkan ürünler dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilmektedir. Bergama Gri her türlü iklim koşularına karşı dayanıklı, su emme gücü az, aşınma katsayısı düşük, kristal yapısının sık oluşu, sağlamlığı ve kullanım alanının çeşitliliği diğer granitlere göre farklılaşmasını sağlamaktadır. Ülkemizde ve dünyadaki birçok şehir meydanlarında, alış-veriş merkezlerinde, devlet binalarında, havaalanlarında, ev peyzajında duvar ve yer döşemesi olarak tercih edilmektedir.

Bergama Gri Graniti
Dünyaya Gönderiyoruz!

HAKKIMIZDA

Temelleri 1967 yılında merhum Yusuf Ürper tarafından atılan Ürperler şirketi kuruluşundan bu yana hızlı tüketim ürünleri sektöründe hizmet vermektedir. İzgranit 2014 yılında Kınık Organize Sanayi Bölgesinde 28.000 m2 arazi üzerinde modern teknoloji ile kurulmuş, ülkemizin ve bölgemizin doğal kaynaklarına değer katma amacıyla ile faaliyet gösteren Ürperler şirketinin bir iştirakidir. İz granit daima yenilikleri takip edip yatırımlar yaparak hep modern ve yeni kalmış fabrikasında kendi granit ocağından elde ettiği granit bloklarını işlemenin sonucunda yurt içi ve yurt dışı satışlarıyla da gayri safi milli hasılaya ciddi katkılarda bulunmaktadır. Yenilenebilir ve modern teknolojinin alt yapılarıyla büyük ve güçlü bir hizmeti üreten İz Granit, bölgesel fayda yaratma ve istihdam konusunda etkin bir çalışmanın gücünü sağlamaktadır.

Ürünlerimiz,

Bergama Gri; uzun ömürlüdür, dış etkenlere dayanıklıdır, sağlıklıdır ve doğaldır, farklı ölçülerde uygulanabilir, dekoratiftir.
Bergama Gri’nin gücünü fark edin!

Bergama Gri’nin Kullanım Alanları

Bazı Referanslarımız

Adres: Kınık Organize Sanayi Bölgesi
Vali Kutlu Aktaş Cd. No:19 Kınık/İzmir

Ocak: Hacıhamzalar Köyü,
Kozak – Bergama / İzmir

Tel: +90 232 687 1 687
Fax: +90 232 687 1 688

İz Granit bir ÜRPERLER kuruluşudur.
2020 | Created By Workkey CM